آغاز به کار سایت جارجو

جارجو چیست؟

برای همه ما پیش آمده در محله خود، در مسیر رفت و آمد یا در سفر به هر نقطه ای از شهر، با اتفاق،شرایط یا مشکلاتی مواجه شویم که آزارمان بدهد یا رویدادی ببینیم که حال ما را خوب کند. تا بحال به این فکر کرده اید که هرکدام از ما چقدر می توانیم کمک کنیم که این اتفاقات دیده شوند، مشکلات حل شده و همه از محیطی زیباتر بهره ببریم؟ ما می توانیم صدای محله و روستا و شهر خود باشیم و جارجو بستری برای شنیده شدن این صداست.
تیم جارجو متشکل از برنامه نویسان،معماران و شهرسازان، با هدف ایجاد فضایی برای اشتراک گذاری مسائل و اتفاقات محیط زندگی پیرامونتان فعالیت خود را آغاز کرده است. تلاش این گروه بر این است تا جارجو به فضای جمعی مطمئن و تأثیرگذار برای بیان مسائل شهری و فرهنگی تبدیل شده و همراه با شما کاربران عزیز آینده بهتر و زیباتری برای محیط زندگی همه ما رقم بزند.

در جارجو بگردید!

شما میتوانید در بازدید از جارجو ، جدیدترین جارهایی که کاربران به اشتراک گذاشته اند مشاهده کنید. از جارترین (مهمترین و پربازدیدترین) اتفاقات باخبر شوید و با وارد کردن مکانی که در آن قرار دارید نزدیک ترین جارهای پیرامون خود را ببینید. علاوه بر این می توانید با جارزدن مطالبی که سایرین در سایت به اشتراک گذاشته اند کمک کنید که آن مطلب بیشتر دیده شده و مسائل مطرح شده بیشتر به چشم آیند.

به جارجو بپیوندید!

ثبت جار در جارجو مستلزم عضویت شما در این سایت است. پس اگر شما نیز در پیرامون خود موضوعی قابل توجه مشاهده کردید با عضویت در سایت، نگاه خود به محیط زندگیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. دوستان و اطرافیان خود را به سایت دعوت کنید و با دنبال کردن سایر افرادی که دغدغه هایی مشابه شما دارند کمک کنید تا همه از محیطی زیباتر لذت ببریم.