راهنمای کاربران

راهنمای استفاده از سایت برای کاربران:

هدف جارجو ایجاد فضاییست که کاربران بتوانند در رابطه با موضوعات شهری با یکدیگر گفت‌وگو کنند، مشکلات و نکات مثبت و منفی شهر را شناخته تا در نهایت شهر را بهتر بشناسند. برای اینکه بهترین تجربه کاربری را از سایت ما داشته‌باشید حتما راهنمای زیر را مطالعه کنید:

 

 

ثبت نام:

برای ایجاد پست جدید، نظردادن و نمره دادن به مکانهای مختلف شهر و شرکت در رویدادها باید در سایت ثبت‌نام کنید. از همه مهمتر اینکه با ایجاد حساب کاربری در سایت همه فعالیت های شما تبدیل به امتیاز شده و در پروفایل شما ثبت می شود. امتیاز بیشتر برابر است با جایزه بیشتر!

برای ثبت نام تنها کافیست نام و نام کاربری و ایمیل معتبر وارد کنید.

 

فعالیت های شما در جارجو:

 

پست گذاشتن:

اگر پرسشی راجع به هر نقطه از شهر دارید یا مشکلی در مکانهای عمومی اطرافتان می‌بینید که با همفکری دیگران قابل حل است، می توانید آن موضوع را در سایت جارجو پست کنید و از دیگران کمک بخواهید. کافیست وارد سایت شوید و از قسمت “اضافه کردن پست” موضوع مورد نظرتان را در سایت ثبت کنید. موقعیت مکانی موضوع را روی نقشه مشخص کنید و اگر عکسی هم از آن مکان دارید به پست اضافه کنید. با انتخاب دسته بندی‌های خاص (محله، پارک و فضای سبز، فضای عمومی تجاری،فرهنگی یا تفریحی) و همچنین انتخاب برچسب‌های موضوعی مناسب مطلب شما سریعتر و راحتتر پیدا شده و دیگران میتوانند بهتر به شما کمک کنند.

تلاش ما در جارجو این بوده که شما به راحت ترین و در عین حال دقیق ترین شکل بتوانید مطالبتان را به اشتراک بگذارید.

 

 

 

نظر دادن:

شما میتوانید درباره سوالات و موضوعاتی که افراد راجع به مکانهای مختلف شهر به اشتراک گذاشتند نظردهید. هنگام نظردادن، به دسته بندی و برچسبهایی که مشخص شده دقت کنید و نظرات مرتبط را در سایت ثبت‌کنید.

نمره دادن به فضاهای شهر:

شما میتوانید به مکانهایی که در پست ها مشخص شده اند از نظر امنیت، زیبایی و امکانات از 0 تا 5 نمره بدهید. مجموع نمره های کاربران نشان دهنده کیفیت آن مکان از نگاه شهروندان است.

 

 

 

امتیازهای شما در جارجو:

هر فعالیتی که با حساب کاربریتان در سایت انجام می دهید برای شما امتیاز می آورد. این امتیازها در پروفایل قابل مشاهده است و میتوانید امتیازتان را در مقایسه با سایر کابران ببینید.

اما قسمت هیجان انگیز ماجرا! هر امتیاز شما برابر با یک اعتبار برای دریافت جایزه است. به این معنی که هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید اعتبار موجودی شما در سایت بیشتر می شود و می توانید جایزه های تخفیفی ما را خریداری کنید!

بنابراین مشارکت بیشتر شما در موضوعات شهر مساویست با استفاده ارزانتر از امکانات شهر در اطرافتان!

دقت داشته باشید ایجاد محتوای نامربوط، تکراری و آزاردهنده و همچنین استفاده از ربات برای فعالیت در سایت موجب کسر امتیاز شما خواهد شد.

 

 

نحوه امتیازدهی در سایت جارجو : 

امتیاز برای عضویت در سایت: 20 

امتیاز برای پست گذاشتن: 20

امتیاز برای ورود به سایت: 10 

امتیاز برای نظر دادن: 10

امتیاز برای نظردهی در مطالب بلاگ: 5 

امتیاز برای بازدید روزانه: 5

امتیاز برای بازدید از مطلب بلاگ:2 

امتیاز برای بازدید از پست های کاربران : 2

امتیاز بازدید کاربران از پست شما: 2 

کسر امتیاز برای کامنت نامناسب: -5

کسر امتیاز برای کامنت تأیید نشده/حذف شده: -1

 

 

 

خرید از جارجو

شما با استفاده از امتیازهایتان می توانید از خدمات و محصولات و تخفیف هایی که در فروشگاه جارجو قرار گرفته است خرید کنید. امتیازهای شما اعتبار شما برای خرید از این فروشگاه است. یعنی با خرید هر پیشنهاد از فروشگاه به اندازه ارزش و قیمت آن پیشنهاد از امتیازهای شما کسر می شود.

برای مشاهده محصولات و تخفیف ها و پیشنهاد ها، وارد بخش فروشگاه جارجو شوید، محصول مورد نظرتان را با توجه به اعتبار موجودیتان انتخاب کنید و آنرا در سبد خریدتان وارد کنید. با تکمیل مراحل خرید، فایل اطلاعات خرید به ایمیل شما ارسال می شود.

در قسمت سفارش ها و دانلودها در پیشخوان پروفایل نیز می توانید سابقه خریدهایتان از فروشگاه جارجو را مشاهده کنید.

بدیهیست که خرید از این فروشگاه تنها برای کاربران سایت ممکن است.

 

 

اگر همچنان سوال یا مشکلی دررابطه با سایت و قسمت های مختلف آن دارید حتما ابتدا بخش سوالهای متداول را بخوانید یا از قسمت “ارتباط با ما” موضوع را با ما در میان بگذارید.