درباره ما

[vc_row gap=”25″][vc_column][vc_column_text]

 

ما معمولا نسبت به محل زندگی و مکانهایی از شهر که دائما به آنها رفت و آمد داریم اطلاعات کافی داریم. اما بسیاری از نقاط شهر را به درستی نمیشناسیم و درست زمانی که بخواهیم به آنجا برویم ذهنمان پر از سوال خواهد شد: دسترسی به آنجا با چه وسیله ای راحتتر است ؟ امنیت آن مکان چگونه است؟ امکانات شهری آن محل چطور است؟ و…
ما شهروندان نیاز داریم که شهر را درست بشناسیم تا بتوانیم به بهترین شکل از آن بهره ببریم. مشکلات آنرا بشناسیم و دیگران را نیز از این مسائل آگاه کنیم. و هیچ کس بیشتر از خود ما نمیتواند کمک کند تا این اطلاعات را آنطور که هست و ساکنین درک می کنند بفهمیم.

سایت جارجو با نگاه به این نیاز فضایی برای گفت و گو راجع به شهر فراهم کرده است.

 جارجو  از خرداد ماه سال 96، با هدف اگاهی مردم از مشکلات و اتفاقات و نظرات مردم در رابطه با شهر فعالیت خود را آغاز کرده است. کاربران در جارجو می توانند راجع به امکانات و شرایط فضاهای عمومی شهر مثل پارک ها، فضاهای تفریحی و تجاری و فرهنگی و همچنین محله ها از یکدیگر سؤال بپرسند. اطلاعات و تجربه های خود از این فضاهای شهری را با دیگران به اشتراک بپذارند و با یکدیگر تبادل نظر کنند.

از سوی دیگر تیم جارجو تلاش می کند تا با تولید محتوا در رابطه با شهر و زندگی شهری به افزایش اطلاعات شهروندان و آگاهی آنها از مسائل مربوط به شهر کمک کند.

امیدواریم مشارکت شما در این سایت زمینه ای برای تجربه زندگی شهری بهتر را فراهم کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]