دفاتر پلیس + 10 غرب تهران

منطقه۵

دفتر پلیس +۱۰ با کد انتظامی ۲۱۱۱۶۲ یکی از قدیمی‌ترین دفاتر خدمات الکترونیک منطقه ۵ در ناحیه ۳ است و محله‌های پونک، سردارجنگل و باغ فیض را پوشش می‌دهد. این دفتر در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، خیابان ناطق نوری، خیابان قانع، ۲۰ متری خجسته پور، کوچه شاهد، روبه‌روی مسجد اباعبدالله الحسین(ع)، پلاک ۴ واقع شده است.

شماره تماس: ۷۹ـ۴۴۹۵۶۰۷۸

منطقه۹

دفتر پلیس + ۱۰ با کد ۲۱۱۲۲۴ در خیابان ۲۱ متری جی منطقه ۹ از ساعت ۷ تا ۱۷ جوابگوی مراجعه‌کنندگان است. این دفتر یکی از پرمخاطب‌ترین دفاتر پلیس+۱۰ منطقه است. برای تعویض و صدور کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، گذرنامه، خلافی خودرو و… می‌توانید به نشانی خیابان ۲۱ متری جی، خیابان هاشمی، پلاک ۳ مراجعه کنید. 

منطقه۲۱

دفتر پلیس +۱۰ در چهارراه صدف، پرمراجعه‌ترین و در دسترس‌ترین مرکز خدمات انتظامی در تهرانسر است. در این مرکز خدمات مربوط به خدمت سربازی، تعویض و صدور المثنی کارت پایان خدمت و معافی، تعویض و تمدید گواهینامه، خدمات کارت سوخت، صدور و تمدید گذرنامه، خلافی خودرو، اطلاعات اقتصادی خانوار و… ارائه می‌شود و به تازگی خدمات صدور گواهی سوء‌پیشینه را هم انجام می‌دهد. این مرکز درتهرانسر اصلی، تقاطع بلوار اصلی و شاهد غربی، جنب بانک صادرات قرار گرفته است. 

شماره تماس: ۴۴۵۴۶۶۶۲ ‌ـ ۴۴۵۴۶۶۶۳

منطقه۲۲

مهم‌ترین و دردسترس‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی منطقه ۲۲ در میدان المپیک واقع است. این دفتر تمام خدمات مربوط به دفترچه خدمت سربازی و معافیت، گواهینامه، کارت سوخت، گذر نامه، خلافی خودرو… را انجام می‌دهد. برای دسترسی به این دفتر می‌توانید از اتوبوس‌های خط پایانه آزادی، شهرک شهید باقری و مترو صادقیه استفاده کنید. این مرکز درضلع شمال غربی میدان المپیک، حیاط مسجدجامع المهدی، پشت ایستگاه پلیس واقع شده است.

شماره تماس۴۴۷۶۵۰۹۲ و ۴۴۷۶۵۰۹۱

دیدگاهتان را بنویسید