دفاتر پلیس + 10 غرب تهران

منطقه5

دفتر پلیس +10 با کد انتظامی 211162 یکی از قدیمی‌ترین دفاتر خدمات الکترونیک منطقه 5 در ناحیه 3 است و محله‌های پونک، سردارجنگل و باغ فیض را پوشش می‌دهد. این دفتر در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، خیابان ناطق نوری، خیابان قانع، 20 متری خجسته پور، کوچه شاهد، روبه‌روی مسجد اباعبدالله الحسین(ع)، پلاک 4 واقع شده است.

شماره تماس: 79ـ44956078

منطقه9

دفتر پلیس + 10 با کد 211224 در خیابان 21 متری جی منطقه 9 از ساعت 7 تا 17 جوابگوی مراجعه‌کنندگان است. این دفتر یکی از پرمخاطب‌ترین دفاتر پلیس+10 منطقه است. برای تعویض و صدور کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، گذرنامه، خلافی خودرو و… می‌توانید به نشانی خیابان 21 متری جی، خیابان هاشمی، پلاک 3 مراجعه کنید. 

منطقه21

دفتر پلیس +10 در چهارراه صدف، پرمراجعه‌ترین و در دسترس‌ترین مرکز خدمات انتظامی در تهرانسر است. در این مرکز خدمات مربوط به خدمت سربازی، تعویض و صدور المثنی کارت پایان خدمت و معافی، تعویض و تمدید گواهینامه، خدمات کارت سوخت، صدور و تمدید گذرنامه، خلافی خودرو، اطلاعات اقتصادی خانوار و… ارائه می‌شود و به تازگی خدمات صدور گواهی سوء‌پیشینه را هم انجام می‌دهد. این مرکز درتهرانسر اصلی، تقاطع بلوار اصلی و شاهد غربی، جنب بانک صادرات قرار گرفته است. 

شماره تماس: ۴۴۵۴۶۶۶۲ ‌ـ ۴۴۵۴۶۶۶۳

منطقه22

مهم‌ترین و دردسترس‌ترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی منطقه 22 در میدان المپیک واقع است. این دفتر تمام خدمات مربوط به دفترچه خدمت سربازی و معافیت، گواهینامه، کارت سوخت، گذر نامه، خلافی خودرو… را انجام می‌دهد. برای دسترسی به این دفتر می‌توانید از اتوبوس‌های خط پایانه آزادی، شهرک شهید باقری و مترو صادقیه استفاده کنید. این مرکز درضلع شمال غربی میدان المپیک، حیاط مسجدجامع المهدی، پشت ایستگاه پلیس واقع شده است.

شماره تماس۴۴۷۶۵۰۹۲ و ۴۴۷۶۵۰۹۱

نظر بدهید