راسته‌های تجاری غرب تهران

منطقه 5
تعمیرگاه‌ها:
خیابان الغدیر یکم در انتهای محله شهرزیبا یکی از راسته‌های تعمیرگاهی خودروست. در این خیابان 8 متری، تعمیر انواع خودروها انجام می‌شود و انواع لوازم یدکی نیز به فروش می‌رسد. خیابان الغدیر یکم حد فاصل دو محله شهرزیبا و شهران جنوبی قرار گرفته که با توجه به قدمت این خیابان، علاوه بر اهالی این دو محله، بسیاری از ساکنان منطقه به این خیابان مراجعه می‌کنند.

منطقه 9
پوشاک:
خیابان 21 متری جی حدفاصل تقاطع با خیابان شهید دستغیب و خیابان هاشمی در منطقه 9 چند سالی است به بورس فروش پوشاک و وسایل نوزاد تبدیل شده است. در این محدوده می‌توانید از 100 باب مغازه دیدن کنید که به عرضه انواع پوشاک و وسایل نوزاد و کودک می‌پردازند.

منطقه 21
طلا‌فروشان:
2 مرکز خرید ویژه طلا در محدوده تهرانسر وجود دارد که امکان انتخاب و خرید اهالی را راحت می‌کند. مرکز تجاری تهرانسر در محدوده تهرانسر غربی و پاساژ رضا در خیابان چهاردهم تهرانسر راسته طلا‌فروشان منطقه 21‌ است. دسترسی به این 2 مرکز با اتوبوس و تاکسی از سراسر منطقه امکان‌پذیر است و تنها مشکل برای کسانی که با وسیله نقلیه شخصی‌‌‌ تردد می‌کنند، نبود جای پارک در این 2 مرکز است.

منطقه 22
مکانیکی‌ها:
یابان هوانیروز در منطقه 22 راسته مکانیکی‌ها در منطقه است و مغازه‌های متعددی که در این محدوده هستند، هریک بخشی از خدمات فنی خودرو را ارائه می‌دهند. این راسته از تقاطع بلوار گلها تا بلوار کاشان گسترده شده و شهروندان می‌توانند با مراجعه به آنها خودروهای خود را از هر برند ایرانی و خارجی تعمیر، سرویس یا چک کنند.

نظر بدهید