وانت‌های سد معبر کننده از معابر منطقه ۱۱ جمع‌آوری و توقیف شدند

شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور رفع مشکلات شهروندان که به دلیل سد معبر و آلودگی صوتی وانتی‌ها در خیابان‌های بخش مرکزی شهر تهران ایجاد شده است؛ جمع‌آوری متخلفان با حکم دادستانی توسط نیروی انتظامی و شهرداری منطقه ۱۱ انجام شد.

سد معبر

نصراله آبادیان گفت: در راستای اجرای طرح انضباط شهری با هدف رفع سد معبر و پیشگیری از اخلال در نظم عمومی که توسط تعداد زیادی خودرو وانت بار در محله‌های مرکزی پایتخت ایجاد شده و پیرو درخواست‌های متعدد و مکرر ساکنان این محله‌ها مبنی بر ورود مدیریت شهری و نیروی انتظامی برای رفع این مشکلات، طی هماهنگی‌های انجام شده و با حکم دادستانی جمع آوری و توقیف خودروهای وانت که اقدام به فروش میوه و مواد غذایی می‌‌کنند؛ در دستور کار قرار گرفت که تعداد ۲۴ وانت بار جمع آوری شد.

وی افزود: شهرداری منطقه ۱۱ پیش از این با شناسایی وانت بارهایی که به صورت سازمان یافته تحت نظر اشخاصی خاص اقدام به سد معبر و فروش میوه و صیفی جات در خیابان‌های این منطقه کرده‌اند؛ با حکم قضایی اقدام به جمع آوری و توقیف وانت بارها کرده است.

به گفته آبادیان نیروی انتظامی ضمن اشراف کامل بر تمامی آسیب‌های اجتماعی، فرصت‌ها و تهدیدهای انضباط شهری در مرکز پایتخت به ویژه منطقه ۱، جدیت در اجرای قانون و نظم شهری به عنوان منطقه ویژه را با طراحی‌های نظارتی‌، کنترلی و عملیاتی در حال انجام دارد.

شهردار منطقه ۱۱ تهران ضمن اعلام شناسایی و وجود نقاط سد معبر صنفی و سیار در سطح منطقه خاطر نشان کرد: با تعامل و همکاری دادستان، تیم عملیاتی نیروی انتظامی و مدیریت شهری ، ساماندهی، کنترل و رفع سد معبر وانتی‌ها در سطح منطقه برنامه ریزی شده است.

منبع : خبرگزاری آنا

نظر بدهید