روش های فنگ شویی برای مقابله با همسایگان بد

آیا حس می کنید انرژی بد و منفی از طرف همسایگان به سمت شما می آید؟ ممکن است تعجب کنید اما می توانید با روش های فنگ شویی خانه تان را در برابر آن ها محافظت کنید. در این مطلب در مورد روش های فنگ شویی برای مقابله با همسایگان بد خواهید خواند و می بینید چگونه با کمک این روش ها به آرامش دست خواهید یافت.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا می توانید به کمک فنگ شویی انرژی منفی همسایه های بدتان را از خانه دور کنید یا خیر؟ این یک سوال فنگ شویی بسیار خوب است. با این حال، پاسخ به موارد وجزئیات بسیار زیادی بستگی دارد. اگر واقعا خانه تان را دوست داشته باشید و بخواهید آن را به بهترین شکل نگهداری کنید، بهتر است از یک متخصص فنگ شویی کمک بگیرید.

اما در صورتی که متخصص فنگ شویی و راه حل های این مطلب به شما کمک نکرد و همچنان از سمت همسایگانتان احساس آزار و اذیت می کنید و انرژی بدی  آز آن ها می گیرید تنها راه حل باقی مانده نقل مکان به جایی دیگر از شهر است زیرا دیگر زندگی در خانه قبلی برایتان غیر قابل تحمل خواهد شد.

روش های فنگ شویی

فنگ شویی خیلی قدرتمند است، اما یک راه‌حل جادویی برای همه چیز در زندگی نیست. هم چنین، بهترین روش‌های فنگ شویی ، روش‌های معمول حل مسائل و مشکلات هستند، که فقط در این دیدگاه این موارد از زاویه ای دیگر بررسی می شوند.

پس از گفتن این توضیحات سراغ روش های فنگ شویی می رویم تا بتوانید با کمک آن ها از همسایه های بدتان در امان باشید.

یک محافظ قوی برای انرژی در اطراف خانه خود ایجاد کنید.

اگر خانه یا آپارتمانتان نامناسب طراحی شده و فنگ شویی بدی دارد، بر روی ایجاد یک محافظ انرژی بسیار قوی در اطراف خانه خود تمرکز کنید. این روش می تواند به معنی داشتن یک حصار یا دیوار خوب و زیبا در اطراف خانه، با استفاده از درختان همیشه‌بهار بلند در محوطه‌سازی باشد، یا با ایجاد یک باغ سنگی فنگ شویی در منطقه یا محله جایی که احساس می‌کنید انرژی بد بیشتری وجود دارد می توانید حس و حال بهتری را در اطرافتان حاکم کنید. حتی می توانید از این راه حل فراتر روید و سازهای بادی در حیاط یا جلوی پنجرتان آویزان کنید تا در هنگام وزیدن باد آواهای دلنشینی در محیط شنیده شود.

کاشت گیاهان روی دیوار اطراف خانه

دیوار پوشیده شده از گیاهان در اطراف آپارتمان

 

دفع انرژی منفی همسایه به کمک آویزان کردن ساز های بادی

ساز بادی برای ایجاد انرژی مثبت در محیط

از سطوح بازتابنده برای جلوگیری از فشارهای انرژی استفاده کنید.

در فنگ شویی سنتی، آینه مخصوص ( the bagua ) به عنوان ابزاری برای هل دادن انرژی‌های منفی و جلوگیری از ورود آنها استفاده می‌شود، در نتیجه شما را از خانه ها و همسایه هایی که دارای انرژی بد هستند و از یک منبع خارجی می آید محافظت می‌کند. شما مجبور نیستید دقیقا از آن آینه استفاده کنید، یک آینه معمولی می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند و این روش فنگ شویی پاسخگوی مشکلاتتان خواهد بود. حتی می توانید در راهروهای آپارتمان یا در محوطه سازی از گوی های آینه ای استفاده کنید و آن ها را در مکان های مختلف آویزان کنید تا تاثیر بیشتری در محیط داشته باشد و انرژی منفی را دفع کند.

آینه باگوآ در طراحی داخلی

استفاده از آیینه در روش فنگ شویی برای دفع انرژی منفی

 

گوی های شیشه ای فنگ شویی

استفاده از گوی های شیشه ای در طراحی داخلی برای دفع انرژی منفی

گوی های آینه ای در فنگ شویی

استفاده از گوی های آینه ای در حیاط برای دفع انرژی منفی

از فنگ شویی برای تقویت حس و حال داخل خانه تان استفاده کنید.

اگر پنچره یا دری دارید که حس می کنید در معرض انرژی منفی قرار دارد و آن طریق حس و حال بد از سوی همسایه ها به خانه تان وارد می شود سعی کنید برای آن مناطق فکری بیاندیشید. به عنوان مثال می توانید در جلوی پنجره تان از پرده های ضخیم استفاده کنید و روی طاقچه آن گلدان های کوچک قرار دهید یا برای درهای ورودی خود می توانید از رنگ های مخلتف استفاده کنید و آثار هنری را روی آن و اطراف آن در راهرو قرار دهید. ( البته این مورد باید با هماهنگی مدیر ساختمان باشد ) .

 به طور خلاصه با کمک این روش های فنگ شویی می توانید حس و حال مثبتی در خانه و اطراف خانه خود ایجاد کنید . در کنار آن ها با همسایگانتان صحبت کنید تا در صورت امکان  این حس بد شما نسبت به آن ها از بین برود.

 

مطالب مرتبط 

چگونه با همسایه های مزاحم برخورد کنیم

چگونه علیه همسایه های متخلف شکایت کنیم؟

 

نکاتی در مورد همسایگان پر سر و صدا

در مورد از بین بردن سر و صدای همسایه ها، راه‌ حل‌های بسیار زیادی وجود دارد ، بعضی از موارد تا حدی جواب گوی این مشکل است، به عنوان مثال موسیقی آرامش‌بخش تا  حدی سروصدا را خنثی کند . اما در اکثر موارد همچنان همسایگان شما را با کارهایشان آزار خواهند داد بنابراین می توانید راه هایی دیگر مانند صحبت به همسایه خود یا اطلاع  رسانی به پلیس را امتحان کنید.

همیشه تلاش زیادی در برقراری آرامش و آسایش خانه و محیط اطراف خود داشته باشید. این عمل شما می تواند بر دیگران تاثیر بگذارد تا بیشتر رعایت کند.

ممکن است تعجب کنید اما انرژی که توسط شما برای ایجاد حال و هوای خوب در محیط  ایجاد شده همسایگان را دگرگون خواهد کرد. بنابراین سعی کنید این حس و انرژی مثبت را به دیگران انتقال دهید.

 

منبع : thespruce

۳ نظر

  1. میدان ۹۷ نارمک ادمی که خسته شده

    من میدان ۹۷ نارمک خونه دارم یه همسایه دارم طبقه چهارم دایم در حال کوبیدن به سقفه یه لحظه نمیشینه وسواس داره هش داره خونه رو خونه تکونی و اسباب کشی اینطرف اونطرف میکنه یه بچه هم داره دختره ولی تا ساعت دو نصف شب بیداره و یه بند میدواه و اسباب بازیاشو میکوبه زمین ازونورم هفت صبح بیداره یعنی یه مشت روانین منم بچم کوچیکه از خواب با صدا بیدار شه بالا میاره واقعا بغضی روزا انقدر میکوبه سقف از زور صدا حالت تهوع میگیریم یا میشینم گریه میکنم یه بار زنگ زدم پلیس بیاد صورتجلسه کنه برم شکایت کنم همسرم کنسل کرد گفت تو همسایگی خوبیت نداره دیگه موندم با این ادم چه کنم هر بارم تذکر میدیم یا به مدیر ساختمون میگیم منکر میشه و تو روز روشن دروغ میگه به چه راحتی بعدش میاد کل اسباب اساسیه خونه رو میکوبه به سقف والا موندم چه کنم از دست این ادم

  2. میدان ۹۷ نارمک ادمی که خسته شده

    من میدان ۹۷ نارمک خونه دارم یه همسایه دارم طبقه چهارم دایم در حال کوبیدن به سقفه یه لحظه نمیشینه وسواس داره هش داره خونه رو خونه تکونی و اسباب کشی اینطرف اونطرف میکنه یه بچه هم داره دختره ولی تا ساعت دو نصف شب بیداره و یه بند میدواه و اسباب بازیاشو میکوبه زمین ازونورم هفت صبح بیداره یعنی یه مشت روانین منم بچم کوچیکه از خواب با صدا بیدار شه بالا میاره

    1. اخ عزیزم .دقیقا ماهم طبقه 4یه خونواده شلوغ و پر سرو صدا و مزاحم داریم .اون و بعنوان یه چالش بهش نگاه میکنم . اولین کارم طرح دوستی بود صد البته جواب داد .انرژی مثبت میفرستم رو برگه مینویست همسایمون خیلی خوبه اصلن سرو صدا نداره نظافت و رعایت میکنه و هر چیزی که دوس دارم باشه رو مینویسم .این انرژی توسط فرشته های محافظ براورده میشن حتمن .

نظر بدهید